کد خبر: 960245 A

در چارچوب الگوی مثلث توسعه اقتصادی؛

بانک صنعت و معدن در چارچوب الگوی مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی خراسان رضوی به عنوان معین اقتصاد مقاومتی شهرستان داورزن این استان انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از مشهد، تعیین بانک صنعت و معدن به عنوان معین اقتصادی شهرستان داورزن در دیدار مدیرعامل این بانک با استاندار خراسان رضوی انجام شد.

استاندار خراسان رضوی در این دیدار در خصوص روند شکل‌گیری طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی و اقدامات انجام شده در قلعه ‌گنج کرمان و کاهش نرخ بیکاری و افزایش امید به زندگی در این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد.

علیرضا رزم‌حسینی گفت: شرکت‌های بزرگ و کوچک و کسب‌ و کار خرد باید با هم هماهنگ و متحد شوند چون هیچ کدام به تنهایی نمی‌توانند کار کنند.

وی با بیان اینکه الگوی اجرا شده در قلعه ‌گنج کرمان سبک جدیدی از اداره کشور را ارائه کرد افزود: در خراسان رضوی هم این طرح شروع شده و تاکنون شرکت‌های بزرگی کار خود را آغاز کرده‌اند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور نیز در این دیدار  ضمن تمجید از الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی گفت: این طرح توانسته است مسیری را طراحی کند که قابل برگشت نیست و تا چند سال دیگر تاثیر خود را نشان خواهد داد.

حسین مهری افزود: اثرات و برکات این کار در کرمان و خراسان رضوی ماندگار خواهد بود چرا که اکنون همه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی دغدغه اشتغال دارند.

وی ادامه داد: برای ارزیابی و در فاز اول شهرستان داورزن را در راستای اقدامات توانمندسازی انتخاب کرده‌ایم و در ادامه به صورت گام به گام چند منطقه دیگر از جمله شهرستان ششتمد را نیز پوشش خواهیم داد.

اشتغال اقتصاد مقاومتی پوشش خراسان رضوی صنعت و معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر