کد خبر: 960208 A

در هفته دولت محقق شد؛

فرماندار ویژه شهرستان کاشان گفت: کاشان رتبه نخست اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان را در هفته دولت امسال به خود اختصاص داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علی اکبر مرتضایی تصریح کرد: در این زمینه کاشان با رشد 74 درصدی نسبت به سال قبل، 278 پروژه، ویژه هفته دولت به استانداری اصفهان معرفی کرد که از این طرح ها 257 مورد آماده بهره برداری است و عملیات 21 پروژه نیز آغاز می شود.

وی افزود: سعی شده است برای توزیع پروژه ها و ارائه خدمات در سطح شهرستان، عدالت نسبی برقرار شود که البته می‌بایست با برنامه‌ریزی مبتنی بر مطالعه آمار و اطلاعات و ظرفیت های محلی این تدبیر تقویت شود.

مرتضایی از اولویت رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته خبر داد و اظهار داشت: افزایش 3 برابری پروژه های بهسازی و عمران در روستاها به نسبت هفته دولت سال گذشته با معرفی 83 پروژه در این زمینه، نشان از آن دارد که توجه به نقاط کمتر برخوردار از اولویت های این دولت می باشد.

وی با اشاره به کسب رتبه نخست به همت دستگاه های اجرایی، مشارکت های مردمی و خیرین، تصریح کرد: علاوه بر عمران و بهسازی در روستاها، تلاش شده است در زمینه ارتقاء امنیت و اوقات فراغت، توسعه گردشگری، جذب سرمایه گذار و ساخت مسکن محرومین نیز اقدام شود.

فرماندار ویژه کاشان حرکت در مسیر تحقق شعارسال"جهش تولید" را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد:  در سال پایانی دولت اتمام پروژه های نیمه تمام از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می بایست تلاش مضاعف دستگاه های اجرایی و عمومی شهرستان برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تحقق وعده ها و اهداف از پیش تعیین شده متمرکز شود.

وی حمایت استانداری در تفویض اختیارات و اختصاص اعتبارات ملی را در این زمینه خواستار شد. 

طرح‌های ویژه هفته دولت امسال ۲۶ مورد عمران و بهسازی شهری، ۸۳ مورد عمران و بهسازی روستایی، ۵۷ مورد امور برق و انرژی، ۳۹ توسعه زیرساخت مخابراتی، ۱۵ مورد آب و فاضلاب شهری و روستایی، 15 پروژه درحوزه‌های آموزشی، بهداشتی و حمایتی، 28 پروژه راهداری، راهسازی و حمل ونقل جاده‌ای و ریلی را شامل می‌شود و سایر پروژه‌ها مربوط به حوزه‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، توسعه کشاورزی، اشتغال زایی-خدماتی، ورزش و جوانان و انتظامی است.

کاشان فرماندار کاشان ایلنا اصفهان هفته دولت 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر