کد خبر: 959955 A

مدیرکل بهزیستی فارس خبر داد:

مدیر کل بهزیستی فارس با بیان اینکه به رغم افزایش اعتبار بهزیستی در حوزه توانبخشی قدرت خرید ما کاهش یافته است، اظهار داشت : شرایط فعلی اقتصاد و افزایش قیمت ها باعث شده تا نتوانیم به طور کامل پاسخگوی نیازهای جامعه هدف باشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی فارس، محمد صادق کشفی نژاد در دیدار با سخنگوی مجمع نمایندگان فارس از کاهش قدرت خرید بهزیستی در شرایط اقتصادی امروز بویژه در حوزه توانبخشی خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان بهزیستی به همراهی صاحبان فکر و تصمیم نیاز دارد، تصریح کرد : پیامدهای اجتماعی و گسترده آسیب‌های اجتماعی و تاثیر آن در کل جامعه نیازمند نقشه راه دقیق و همراهی صاحبان فکر و تصمیم برای مقابله منطقی و تلاش برای پیشگیری و شیوع آن است.

کار بهزیستی مصداق دل بدست آوردن است

نماینده مردم‌شهرستان‌های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمسیون اجتماعی در این نشست که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، با تاکید بر اهمیت کار بهزیستی و ارزشمند بودن فعالیت‌های این سازمان، تصریح کرد : فعالیت های بهزیستی تلاش برای زیستن بهتر است که انصافا کاری ارزشمند و مرکز ثقل و تمرکز انسانیت است.

مجید انصاری سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به اینکه تلاش برای خدمت به جامعه هدف بویژه افراد با شرایط خاص، خاطر نشان کرد : این اقدامات و تلاش مصداق بارز دل بدست آوردن برای جلب رضایت بندگان خدا و در نهایت پروردگار متعال است.

اقتصاد بهزیستی جامعه روابط عمومی افزایش قیمت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر