کد خبر: 959699 A

با حضور استاندار فارس؛

همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار فارس، ۸ طرح عمرانی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در شهرستان مُهر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان مُهر، سید محمد موسوی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: به مناسبت هفته دولت، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۰ طرح عمرانی و سرمایه گذاری در شهرستان مُهر با اعتباری افزون بر ۷۰۰  میلیارد ریال انجام شد.

وی افزود: در جریان سفر استاندار فارس، بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی جنوب کشور و واحد مرغداری ۳۰ هزار قطعه‌ای، مرکز جامع سلامت مهر و ۲۱ کیلومتر خط انتقال برق به منطقه دارالمیزان به بهره برداری رسید.

موسوی  اظهار کرد: امروز عملیات اجرایی پروژه کمربند سبز حدفاصل شهر مهر تا پالایشگاه پارسیان (با مشارکت منابع طبیعی و پالایشگاه پارسیان) و همچنین فاز جدید طرح های تغذیه مصنوعی رودخانه شور مهران  آغاز شد.

فرماندار مهر اضافه کرد: کارخانه تولید لوازم خانگی که با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی راه اندازی شده، در فاز نخست ظرفیت تولید روزانه سالانه ۸۰ هزار عدد، جاروبرقی و آب میوه گیری را دارد که در مراحل بعدی فاز توسعه نیز سایر لوازم برقی منزل نظیر چرخ گوشت، همزن، خوردکن، غذاساز و... تولید خواهد کرد.

استاندار فارس از برخی طرح‌های مهم عمرانی و اقتصادی شهرستان مُهر از جمله فازهای تکمیلی کارخانه تولید فرآورده های خرما (بُنتو) نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این طرح ها قرار گرفت.

de3f9d48-665e-444d-a7f3-2977cb510a62

استان فارس هفته دولت استاندار فارس شهرستان مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر