کد خبر: 959663 A

به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

پنج پروژه جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب به مناسبت هفته دولت با حضور نمایندگان مردم غرب خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار، ابراهیم رودسرابی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: این پروژه‌ها در بخش‌های آب و خاک ، تولیدات دامی و باغبانی است.

رودسرابی افزود: پروژه باغبانی که شامل باغ انگور به روش کوردونی و ایجاد سایبان در سطح 30 هکتار با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال به بهربرداری خواهد رسید .

مدیر جهاد کشاورزی خوشاب ادامه داد: پروژه حوزه آب و خاک شامل انتقال آب با لوله مربوط به قنات قشلاق روستای نوروزی از توابع دهستان یام بخش مشکان شهرستان با اعتباری بالغ بر 994 میلیون ریال به بهربرداری رسید.

 رودسرابی اضافه کرد: پروژه آبیاری کم فشار با اشتغالزایی برای 35 نفر و اعتبار 1 میلیارد و 53 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و خودیاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 

مدیر جهاد کشاورزی خوشاب افزود: در بخش تولیدات دامی دو پروژه بزرگ مرغداری با ظرفیت 20 هزار قطعه در هر دوره و پرواربندی گوسفند با ظرفیت 760 رأس در هر دوره با اعتبار بالغ بر 18 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 16 نفر به بهره برداری می رسد.

جهاد کشاورزی خاک خراسان رضوی دولت مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر