کد خبر: 959563 A

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان؛

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: پروژه گازرسانی در کردستان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

به گزارش ایلنا، احمد فعله‌گری گفت:شرکت گاز استان کردستان با افتتاح و کلنگ زنی ۱۳۵ پروژه گازرسانی روستایی و صنعتی استان با 841 میلیارد ریال اعتبار ، به استقبال هفته دولت می‌رود.

فعله گری در مورد افتتاح پروژه‌های گازرسانی در هفته دولت افزود: در هفته دولت سال جاری تعداد ۳۷ پروژه روستایی افتتاح می‌شود که از این تعداد، ۴ پروژه روستایی در شهرستان بانه، ۱۲ پروژه روستایی در شهرستان بیجار، ۵ پروژه روستایی در شهرستان دیواندره، ۲ پروژه روستایی در شهرستان دهگلان، ۴ پروژه روستایی در شهرستان سقز، ۱ پروژه روستایی در شهرستان سنندج ۴ پروژه روستایی در شهرستان کامیاران و ۵ پروژه روستایی در شهرستان مریوان است.

وی افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت همچنین تعداد ۵۳ پروژه صنعتی افتتاح می‌ شود که شامل: 4 طرح در بانه، 1 مورد در بیجار، 5 طرح در دهگلان، 1 طرح سقز، 15 طرح در سنندج، 10 طرح قروه، 17 طرح کامیاران است.

فعله گری گفت:  برای  طرح های روستایی و صنعتی 451 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به  33 پروژه‌ ای که در هفته دولت عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌ شود، گفت: در بخش کلنگ زنی، ۵ پروژه روستایی در شهرستان بیجار، ۲ پروژه روستایی در شهرستان دهگلان، ۱۰ پروژه روستایی در شهرستان دیواندره، ۷ پروژه روستایی در شهرستان سنندج، ۵ پروژه روستایی در شهرستان کامیاران، ۵ پروژه روستایی در شهرستان مریوان است.

فعله گری در مورد اعتبارات پیش بینی شده برای این طرح ها گفت: مجموع اعتبارات در نظرگرفته شده در بخش کلنگ زنی پروژه‌های روستایی و صنعتی ۳۹۰ میلیارد ریال است.

استان کردستان دولت گاز سنندج پروژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر