کد خبر: 959466 A

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین گفت: نمایش "بنگ بنگ" به فهرست آثار پذیرفته شده در هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران، مبارک راه یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مژده اروجی با اعلام این خبر گفت: نمایش صحنه‌ای "بنگ بنگ" از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در فهرست طرح‌ها و متن‌های پذیرفته شده بخش کودک و نوجوان این جشنواره معرفی شده است.

وی افزود: نمایش "بنگ‌بنگ" به نویسندگی زهرا علیجانی و کارگردانی سارا سیاح کارشناس فرهنگی کانون از شهرستان قزوین برای ارزیابی در بخش ویژه مخاطب کودک و نوجوان دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که در سال ۹۸ هم در واحد هنرهای نمایشی کانون استان قزوین به روی صحنه رفته است.

اروجی بیان کرد: هیات انتخاب بخش نمایش‌های صحنه‌ای ویژه مخاطب کودک و نوجوان متشکل از شادی پورمهدی، ماندانا کریمی و حسین فدایی‌حسین پس از ارزیابی ۹۷ نمایشنامه و طرح متقاضی حضور در این بخش و بررسی طراحی عروسک‌ها و ایده‌های اجرایی، متن‌های برگزیده را برای مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرده است.

ستاد برگزاری جشنواره با تأکید بر رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و اصول پیشگیری از ویروس کرونا از تمام گروه‌های محترم و تلاشگر نمایش عروسکی درخواست کرده برای حفظ سلامت اعضای گروه، در تمام مراحل تولید اثر التزام کامل به این شیوه‌نامه را سرلوحه فعالیت جمعی خود قرار دهند و تا ۱۰ آذرماه سال جاری برای تولید و آماده‌سازی اثر خود اقدام کنند.

 

استان قزوین جشنواره بین المللی زهرا شادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر