کد خبر: 959329 A

سرهنگ احمدی خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر گفت: به منظور اجرای طرح بازدید از واحد‌های صنفی، ۳۴ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن اخطار‌های داده شده پلمب شدند.

به گزارش ایلنا از کاشمر، سرهنگ حسین احمدی فرمانده نیروی انتظامی کاشمر گفت: به منظور اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا این شهرستان و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بین شهروندان، طرح بازدید و نظارت واحد‌های صنفی متخلف به صورت مستمر در سطح شهرستان در حال اجرا است.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی با همکاری ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت روزانه از واحد‌های این شهرستان بازدید می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر با اشاره به بازدید از ۱۸۹ واحد صنفی در سطح شهرستان، ادامه داد: در این خصوص به تعداد ۹۹ واحد صنفی متخلف به دلیل بی توجهی به هشدار‌ها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادر شده تذکر و اخطار داده شده است و ۳۴ واحد صنفی نیز به دلیل توجه نکردن به اخطار‌های داده شده پلمب شده اند.

 احمدی ضمن تشکر از همکاری خوب شهروندان خصوصا اصناف و بازاریان با پلیس، بیان کرد: تلاش پلیس در کنار سایر ادارات و سازمان‌ها به منظور حفظ امنیت و سلامتی شهروندان تا قطع کامل زنجیره ویروس کرونا ادامه خواهد یافت.

صنعت معدن و تجارت فرمانده نیروی انتظامی ماموران پلیس نیروی انتظامی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر