کد خبر: 959068 A

کرمی خبر داد :

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: برخی نقاط حادثه‌خیز استان کرمانشاه از جمله محور قصرشیرین به سرپل‌ذهاب و محور سنقر کامیاران در هفته دولت اصلاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از اصلاح نقاط حادثه‌خیز استان کرمانشاه از جمله محور قصرشیرین به سرپل‌ذهاب و سنقر به کامیاران خبرداد و گفت: نقاط حادثه‌خیز جلالوند محور سرپل‌ذهاب، سرابگرم گورسفید، سیاه طاهر در ثلاث‌باباجانی و قوس‌دار بلوط قصرشیرین و گیلانغرب نیز در این هفته اصلاح می‌شوند.

وی با بیان اینکه آسفالت برخی محور‌ها همچون کرمانشاه به اسلام‌آباد غرب، هلشی به ماهیدشت، جوانرود به کوزران و روانسر به پاوه و بزرگراه حدفاصل صحنه بیستون در این هفته لکه گیری و روکش می‌شوند، عنوان کرد: بهسازی و روکش چند راه روستایی از جمله شهرستان‌های قصرشیرین و سنقروکلیایی نیز در این هفته انجام می‌شود.

کرمی از افتتاح و کلنگ‌زنی چند مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان کرمانشاه خبرداد و گفت: این مجتمع‌ها در محور‌های روانسر، اسلام آباد غرب، هرسین و کرمانشاه قرار دارند.

وی افزود: مجتمع خدماتی رفاهی روانسر با ۲۵ نفر، مجتمع خدماتی رفاهی اسلام‌آباد غرب ۱۵ و شرکت حمل و نقل پیشرو امیربار هرسین نیز با ۱۰ نفر اشتغالزایی در این هفته به بهره‌برداری می‌رسند.

هفته دولت استان کرمانشاه حادثه خیز جاده ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر