کد خبر: 958745 A

فرماندار البرز مطرح کرد:

فرماندار شهرستان البرز گفت: امروز وظیفه همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی، کار و تلاش شبانه‌روزی جهت رفاه و آسایش شهروندان باید باشد و از این فرصت به دست آمده باید کاری کنیم تا علاوه بر کسب رضایت مردم از کارهای صورت گرفته، شاهد آبادانی و توسعه مناطق محل خدمت خود نیز باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمد نصیری روز دوشنبه و در سومین روز از هفته دولت ضمن اعلام آغاز عملیات آسفالت راه روستایی ورس-قزقلعه، تاکید کرد: اولویت ارایه خدمات دولت در حوزه‌های مختلف مناطق محروم و روستایی بوده و خوشبختانه در سطح شهرستان البرز نیز اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

فرماندار البرز اضافه کرد: دولت امروز با وجود تمامی مسایل و مشکلات اقتصادی و مالی، کار خدمت رسانی در حوزه‌های مختلف، از جمله راهسازی را متوقف نساخته و همچنان پروژه‌های مناطق یاد شده را در راس برنامه‌های خود قرار داده است. 

وی، اجرای عملیات آسفالت راه روستایی ورس-قزقلعه را یکی از مطالبات جدی مردم منطقه و همچنین نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برشمرد و یادآور شد: با برنامه ریزی‌های به عمل آمده و تخصیص اعتبارات لازم این پروژه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی این طرح هستیم.

فرماندار البرز با قدردانی از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به دلیل پیگیری های لازم و اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: خوشبختانه علاوه بر زیرسازی های لازم برای اجرای طرح، با روکش یک لایه اضافی، کار اساسی در این مسیر به انجام خواهد رسید.

خدمت رسانی دستگاه های اجرایی دولت راهداری و حمل و نقل جاده شبانه روزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر