کد خبر: 958730 A

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: در هفته دولت 17 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 318 میلیارد تومان در استان اصفهان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، هاشم امینی در مراسم  بهره برداری از پروژه ی آبرسانی به  روستاهای رحمت آباد و فیلور شهرستان نجف آباد با بیان اینکه این اقدام از آثار مثبت یکپارچه سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی می باشد، افزود: با تحت پوشش قرار گرفتن روستاهای رحمت آباد و فیلور در طرح آبرسانی اصفهان بزرگ، آب شرب جمعیتی بالغ بر  3 هزار و 800 نفر از اهالی این روستاها  از نظر کمی و کیفی به طور قابل ملاحظه ای ارتقا می یابد. 

وی با اشاره به اینکه تا قبل از اجرای این پروژه آب این دو روستا از طریق دو حلقه چاه با دبی 17 لیتر بر ثانیه تامین می شد، عنوان کرد: آب شرب مورد نیاز این منطقه 47 لیتر در ثانیه بود که با اجرای این پروژه مشکل افت فشار و بعضا قطعی آب شرب ساکنان این دو روستا مرتفع شد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان افزود: با بهره بردری از طرح آبرسانی به روستاهای رحمت آباد و فیلور بیش از 1150  مشترک از آب با کیفیت بهره مند می شوند. 

وی گفت: طول شبکه توزیع آب این روستاها بیش از 13 کیلومتر است که با رقمی معادل 5 میلیارد ریال اتصالات این شبکه توزیع به طرح آبرسانی اصفهان بزرگ صورت گرفت.

امینی در خصوص اجرای شبکه فاضلاب در روستاهای رحمت آباد و فیلور اعلام کرد: درصدد هستیم با مشارکت دهیاران و بخشداران، اجرای شبکه فاضلاب برخی از روستاها که در مجاورت شهرها قرار دارند را در دستور کار قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان اعلام کرد: در هفته دولت 17 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 318 میلیارد تومان، با بیش از 400 کیلومتر لوله گذاری آب و فاضلاب در 93 شهر و بیش از 900 روستا در سطح استان به بهره برداری می رسد.

   

 

ایلنا اصفهان آبفا استان اصفهان هفته دولت در اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر