کد خبر: 958634 A

با حکم دادگاه؛

رئیس اداره حفاظت محیط زیست تربت جام از محکومیت حیوان آزاری که اقدام شنیع خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود به ۲۰۰ ساعت خدمات رایگان زیست محیطی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت جام، جواد دامن پاک گفت: اوایل بهار سالجاری از طریق سمنهای محیط زیستی متوجه یک فقره حیوان آزاری در یکی از روستاهای صالح اباد شدیم و فیلمی که نامبرده از اقدام شنیع خود در فضای مجازی منتشر کرده بود ، دریافت و با توجه به جریحه دار شدن افکار عمومی بویژه دوستداران محیط‌زیست ، مراتب به رئیس دادگاه عمومی صالح آباد اعلام شد .

وی افزود : با توجه به اهمیت موضوع و حساسیت افکار عمومی ، توکلی کیا رئیس دادگاه عمومی صالح آباد دستورات فوری در این زمینه صادر و حکم جلب حیوان آزار را صادر کرد که حیوان آزار بعد از مدتی مخفی شدن خود را معرفی و با توجه به شواهد غیرقابل انکار به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست تربت جام در پایان ضمن تقدیر از سمن های زیست محیطی و رئیس دادگاه عمومی صالح آباد افزود: با رای قاضی، حیوان آزار مذکور ملزم به انجام رایگان ۲۰۰ ساعت خدمات محیط زیستی جایگزین 2 ماه حبس تعزیزی با توجه به اظهار ندامت و وضعیت خانوادگی وی شد.

تربت جام حفاظت محیط زیست حیوان زیست محیطی فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر