کد خبر: 958396 A

به همت دانشگاه علوم پزشکی زنجان بر گزار می‌شود؛

دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی استان نخستین جشنواره ملی شعر و عکس«ترنم سلامت» را با موضوع مدافعان سلامت برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، دانشگاه علوم پزشکی زنجان در نظر دارد با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی استان، نخستین جشنواره ملی شعر و عکس «ترنم سلامت»  را با موضوع ویژه مدافعان سلامت برگزار خواهد کرد.

لذا از همه هنرمندان شعر و عکس سراسر این مرز و بوم دعوت می نماید تا با ارسال آثار خلاقانه و تاثیرگذار خود در این جشنواره شرکت نمایند.

این جشنواره با هدف حساس سازی جامعه هنری به موزه سلامت خصوصا بیماری کووید ۱۹، انتقال تجربیات و آموخته های بحران کرونا به آیندگان در غالب شعر و عکس، گردآوری گنجینه ملی اشعار و عکس های لحظات خدمت مدافعان سلامت، تولید موسیقی از اشعار برگزیده جشنواره و تجلیل از ایثار مدافعان سلامت در بحران کرونا ( با عکس و ترانه) برگزار می شود.

نخستین جشنواره ملی شعر و عکس ترنم سلامت در موضوعات تجلیل از خدمات کادر درمانی ، همبستگی ملی، فاصله گذاری اجتماعی، کرونا و مشارکت های مردمی، تغییر سبک زندگی، مسئولیت های شهروندی و موضوع عکس شکار لحظه های خدمت رسانی خادمان سلامت برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار به جشنواره 27 و 28 شهریورماه اعلام شده است. داوری و اعلام نتایج و اسامی برگزیدگان تا 31 شهریورماه و تجلیل از برگزیدگان در مراسم اختتامیه و برپایی نمایشگاه 8 مهرماه است.

از برگزیدگان نخستین جشنواره ملی شعر و عکس ترنم سلامت با اهداء لوح تقدیر و جوایزی تجلیل می شود.

نخستین جشنواره ملی شعر و عکس «ترنم سلامت» /دانشگاه علوم پزشکی ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر