کد خبر: 958326 A

با حضور معاون رئیس جمهور انجام شد؛

همزمان با دومین روز از هفته دولت، یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین امروز دوشنبه - ۳ شهریور ماه - با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، این شرکت تولیدی با سرمایه‌گذاری خارجی در زمینه مبلمان، دکوراسیون و ساختمان سازی، ام دی اف، پانل، پروفیل و پارکت در بیش از ۶۰ کشور از جمله ایران فعالیت دارد.

این شرکت با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون یورویی در فاز اول برای ۱۵۰ نفر اشتغالزایی کرده و تامین نیاز کشور و صادرات محصولات به کشورهای همسایه از اهداف این شرکت است.

مدیرکل شرکت ای جی تی در این مراسم، گفت: شرکت ای جی تی بیش از ۱۵ سال با صادرات محصولات خود با بازار ایران آشنا شد و بعد از آن با اعتقاد و اعتماد به بازار ایران برای سرمایه گذاری شرکت در ایران در سال ۹۷ اقدام کردیم.

شیرزاد سوباشی افزود: در مرحله اول احداث این شرکت، تولید پانل راه اندازی شد و در فازهای بعدی نیز تولید ام دی اف –ال ای ام، پروفیل و پارکت راه اندازی خواهد شد.

سوباشی افزود: این دومین سرمایه گذاری بزرگ شرکت ما در سال ۲۰۱۷ در قزوین است که تکمیل تاسیسات آن ظرف یک سال انجام شد.

وی گفت: در این سرمایه گذاری تنها هدف ما بازار ایران نیست بلکه اهداف مهمی در صادرات به کشورهای اطراف را نیز دنبال می‌کنیم.

در این مراسم هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، لطف الله سیاهکالی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک، روح الله عباسپور نماینده شهرستان بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.

 معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز برای افتتاح دو شرکت تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین، افتتاح هفت دره پارک طبیعت، کلنک زنی ۲ هزار واحد مسکونی محرومان و حضور در جلسه شورای برنامه ریزی و اقتصاد مقاومتی به استان قزوین سفر کرده است.  

 

استان قزوین دولت رییس جمهوری سازمان برنامه و بودجه معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر