کد خبر: 958266 A

همزمان با اولین روز از هفته دولت صورت گرفت؛

همزمان با اولین روز از هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر دو طرح بهداشتی و راه در شهرستان بردسکن افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بردسکن، این طرح ها شامل افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کلاته نو از توابع بخش مرکزی بردسکن با مساحت 3 هزار متر مربع و با زیربنای 525 متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و 250 میلیون تومان است که با افتتاح این مرکز 5 روستای زیرک آباد، کوشه، محمد آباد، سیف آباد و کلاته نو با جمعیت 5 هزار و 700 نفر از خدمات پزشکی، مامایی، بهداشت محیط و بیماری ها برخوردار شدند. 

افتتاح پل باکسی محور روستایی هدک و خمی با اعتبار 250 میلیون تومان از دیگر طرح هایی بود که در اولین روز از هفته دولت در بردسکن با حضور امام جمعه، فرماندار ، نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه و اعضای مجمع خیرین سلامت و تعداد دیگری از مسئولان با رعایت  مباحث بهداشتی  افتتاح و به بهره برداری رسید.

قرار است در هفته دولت 60 پروژه عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر 46 میلیارد تومان به بهره برداری برسد که سهم بخش مرکزی بردسکن از این طرح ها 15 پروژه با اعتبار بیش از 3 میلیارد تومان است.

امام جمعه دولت سلامت مجلس شورای اسلامی رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر