کد خبر: 958262 A

معاون شهردار خبر داد:

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: روزانه ۶۷ اکیپ برای ضدعفونی معابر و اماکن مشهد فعالیت دارند.

به گزارش ایلنا از مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا ، ضدعفونی و پاکسازی معابر، مکان های درمانی، مراکز خرید و پاساژها، کلانتری ها، ادارات و اماکن عمومی، تاسیسات شهری و ... بصورت روزانه توسط ۶۷ اکیپ صورت می پذیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: از ابتدای مرداد ماه تاکنون ۳۶۰۰ نفر نیروی خدمات شهری و آتش‌نشانی به گندزدایی و  ضدعفونی سطح شهر پرداخته اند.

یعقوبی گفت: در این مدت در بیش از ۲۰ هزار نوبت، مراکز تجمع عمومی شامل: مساجد، بوستان ها، سرویس بهداشتی، معابر شهری، بازار میوه، کلانتری، مسجد و ... به صورت روزانه ضدعفونی شده است.

وی به دیگر اقدامات انجام شده در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: علاوه بر نظارت هرروزه بر تعطیلی بوستان‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به جهت حفظ سلامتی افراد، ۲۵۸۰۰ نیرو در حوزه پسماند، فضای سبز، خدمات شهری، و آرامستان ها تب سنجی صورت پذیرفت.

یعقوبی یادآور شد : از ابتدای مرداد ماه جاری علاوه بر توزیع بالغ بر ۲۰ هزار ماسک در بین مشاغل کارگری خدمات شهری و فضای سبز، مقادیر مورد نیاز پودرهیپوکلرید جهت مبارزه با ویروس کرونا در بین مناطق ۱۳ گانه توزیع شده است.

شهرداری فضای سبز ماسک مشهد معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر