کد خبر: 958259 A

معاون استاندار خبر داد:

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: در سال جهش تولید شاهد رشد پنج برابری میزان اعتبارات پروژه‌هایی هستیم که در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا از مشهد، حسن جعفری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در سفر به شهرستان مرزی سرخس و در جلسه شورای اداری، گفت: اعتبار پروژه‌های هفته دولت امسال خراسان رضوی ۹۵ هزار میلیارد ریال است که نسبت به ۱۹ هزار میلیارد ریال سال قبل رشد ۵ برابری داشته است.

وی افزود: تمامی پروژه‌های برنامه ریزی شده استان در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۹۵ هزار میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: پست و مقام‌ها نباید ما را دگرگون کند؛ اگر امروز مسئولان ما خدمات ویژه‌ای را در این شرایط ویژه اقتصادی به مردم ارائه کردند، اجر آن را قطعاً می‌گیرند.

جعفری بیان کرد: پیوند بین مردم و مسئولان باید اتفاق بیفتد و به رغم همه مشکلات خدمات دولت باید به اطلاع مردم برسد.

وی با اشاره به اینکه توجه به روستا محوری و مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها از جمله اهداف مثلث اقتصادی است، تصریح کرد: دولت در استان خراسان رضوی توجه ویژه‌ای به معیشت مردم دارد و با ابداع  مثلث توسعه اقتصاد مقاومتی و فرهنگی که مردم محور است، بحث استقلال اقتصاد استان را دنبال می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه ویروس کرونا بر روند فعالیت همه حوزه‌ها تاثیر منفی گذاشته است تاکید کرد: در بخش فرودگاه، پرواز‌های استان به ۹۰ سورتی پرواز کاهش یافته است.

خراسان رضوی دولت رشد مشکلات مهاجرت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر