کد خبر: 957664 A

نماینده عالی دولت در استان البرز از افتتاح ۳۰۹ پروژه دولتی و خصوصی با اعتباری بیش از ۴ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا، شهبازی با اعلام اینکه همزمان با هفته دولت ۳۰۹ پروژه دولتی و خصوصی در البرز افتتاح می شود ضمن گرامیداشت هفته دولت و تبریک به تمامی دولتمردان، افزود: امسال نیز به یمن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، برای امید آفرینی و تبیین و تشریح کارآمدی نظام، تعدادی پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: بر این اساس ۳۰۹ پروژه با اعتباری بیش از ۴ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای بالغ بر هزار و ۷۰۰ نفر در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

شهبازی گفت: در این هفته در کرج ۴۷ پروژه با اعتباری بیش از ۴۴۵ میلیارد تومان و اشتغال برای ۱۷۶ نفر، در فردیس ۲۵ پروژه با اعتباری حدود ۲۴۳ میلیارد تومان و اشتغال ۷۴ نفر و در اشتهارد ۵۵ پروژه با اعتباری حدود ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اشتغال برای  ۹۱۰ نفر افتتاح می شود.

وی افزود: همچنین در ساوجبلاغ ۸۲ پروژه با اعتباری حدود هزار و ۲۴ میلیارد تومان و اشتغال برای ۴۳۹ نفر، در نظرآباد ۶۲ پروژه با اعتباری حدود ۲۸۸ میلیارد تومان و اشتغال برای ۱۱۹ نفر و در طالقان ۳۶ پروژه با اعتباری حدود ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال برای ۹ نفر به بهره برداری می رسد.

استاندار البرز گفت: در این راستا ۶۳ پروژه مربوط به بخش خصوصی و ۲۴۶ پروژه مربوط به بخش دولتی است.

 

هفته دولت در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر