کد خبر: 957636 A

همزمان با هفته دولت صورت می گیرد؛

فرماندار خلیل آباد گفت: همزمان با هفته دولت ۶۶ پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیارد ریال در سطح شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خلیل آباد، ابراهیم قاسم پور در نشست خبری به مناسبت هفته دولت ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر و روز کارمند اظهار کرد: دشمنان بعد از اینکه با ترور شخصیت های انقلابی به اهداف خود نرسیدند، سعی کردند با اعمال تحریم های ظالمانه به انقلاب اسلامی ضربه بزنند و پس از ناکامی در تحریم و تروریسم اقتصادی اکنون به دنبال تحریم شخصیت های عالی رتبه ایران اسلامی هستند.

وی گفت: 66 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 500 میلیون  تومان در شهرستان خلیل آباد به مناسبت هفته دولت آماده کلنگ زنی و بهره برداری است.

قاسم پور با اشاره به اینکه تعداد 23 پروژه در بخش مرکزی و 43 پروژه در بخش ششطراز خواهیم داشت گفت: 65 درصد پروژه های هفته دولت در بخش روستایی می باشد که از قبل این طرح ها بالغ بر 40 هزار نفر بهره مند خواهند شد.

وی اظهار کرد: ستاد شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد، پروژه های شرکت برق، جهاد کشاورزی، بخشداری ها، شهرداری خلیل آباد، مخابرات، آموزش و پرورش و کمیته امداد نیز از جمله مهمترین پروژه های شهرستان خلیل آباد در هفته دولت است.

برق خراسان رضوی دولت شبکه بهداشت و درمان محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر