کد خبر: 957608 A

استاندار فارس مطرح کرد:

استاندار فارس بیان اینکه حل مشکلات کنونی با بهره گیری از تخصص و تجربه امکان پذیر است ابراز امیدواری کرد: کادر درمان استان همچنان در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارد و همه ما مدیون این جانفشانی ها هستیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عنایت الله رحیمی در مراسم گرامیداشت روز پزشک با تسلیت ایام محرم حسینی با تقدیر از  جامعه پزشکی استان  گفت: اعتقاد ما طبابت را  مانند عبادت می داند و این کارکرد در نزد همه مردم شناخته شده است.

وی خاطر نشان کرد: طبابت  از جمله شغل های مورد تاکید ائمه اطهار است و همگان نسبت به این جایگاه والا اذعان دارند. 

نماینده عالی دولت در استان فارس اظهار داشت: پزشکان علاوه بر خدمات تخصصی درمان نسبت به معرفی اخلاق و انسان دوستی گام های موثری برداشته اند. 

وی با گرامیداشت یاد درگذشتگان مبارزه با بیماری کرونا در جامعه پزشکی گفت: انتظار ما از جامعه پزشکی فروتنی است که برازنده این جامعه خادم است.

استاندار فارس با اشاره به شرایط کنونی پزشکان در مبارزه با شیوع بیماری کرونا اظهار داشت:  امروزه علاوه بر بیماری کرونا دچار تحریم های اقتصادی هستیم اما علی رغم مشکلات در رفع نیاز های اولیه و بهداشتی مردم گام های خوبی برداشته شده است و استان فارس در مراحل مختلف شیوع این بیماری موفق عمل کرده است. 

وی افزود : روزانه بیش از یک میلیون ماسک در استان در حال تولید است که با مشارکت همگانی مردم و مسئولان و کادر درمان محقق شده است. 

 

تحریم های اقتصادی جامعه درمان محرم مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر