کد خبر: 957601 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از افتتاح و بهره برداری از 32طرح صنعتی، معدنی و تجاری در هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، خلیل قاسمی با اشاره به بهره برداری از 32پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در هفته دولت، اظهار کرد: برای بهره برداری از این طرح‌ها بیش از 57 هزار و 60 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

وی با بیان اینکه با بهره برداری از این طرح‌ها برای 7 هزار و 922 نفر فرصت شغلی ایجاد می‌شود، گفت: بر اساس پیش بینی‌ها صورت گرفته انتظار می‌رود تا پایان امسال بسیاری از واحد صنعتی در استان هرمزگان به بهره برداری خواهد رسید و فعالیت خود را آغاز می نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افزود: طرحهای مذکور در شهرستان های بندرعباس، میناب، بندرلنگه، رودان، پارسیان، جاسک، حاجی آباد و شهرستان سیریک در هفته دولت افتتاح به بهره برداری می رسند.

قاسمی ادامه داد: از 32 طرح قابل افتتاح و بهره برداری 6 طرح صنعتی، معدنی و تجاری جزو طرح‌های مهم و ملی است که با بهره‌برداری از این طرح‌ها، زمینه اشتغال 7هزار و 369 نفر در استان فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در پایان تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی واحدهای قابل افتتاح را بین 65 تا 100 درصد عنوان کرد و افزود: حجم سرمایه گذاری 6 طرح بزرگ و ملی 55 هزار و 540 میلیارد ریال است.

دولت سازمان صنعت معدن و تجارت سرمایه گذاری معدن هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر