کد خبر: 957588 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان مطرح کرد:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت:‌ هشتمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی با محوریت پویش تولید محتوای فضای مجازی در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمدحسین اسماعیلی روز شنبه با بیان اینکه استان قزوین میزبان همیشگی جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی در کشور است، اظهار داشت: فراخوان این جشنواره از امروز اعلام عمومی شده و به علاقه‌مندان و فعالان حوزه رسانه‌های دیجیتال و مجازی ارائه خواهد شد.

وی با ذکر اینکه این جشنواره از مجموعه برنامه‌های هجدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) خواهد بود، اضافه کرد: گام برداشتن در راستای تبیین فرهنگ منور رضوی و بهره گرفتن از ظرفیت فضای مجازی برای انتقال ارزش‌ها و ایده‌های اسلامی، انقلابی و اعتقادی از جمله اهداف اصلی و مهم برگزاری هشتمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی در استان قزوین است.

اسماعیلی-ارشاد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به برگزاری این جشنواره ملی در ۲ بخش حرفه‌ای و عمومی،  گفت: در بخش حرفه‌ای هنرمندان و فعالان فضای مجازی می‌توانند آثار خود را در قالب‌های نماهنگ، ویدئو، عکس و موشن‌گرافی تولید کرده و با بارگذاری در فضای مجازی امکان شرکت در این جشنواره را داشته باشند.

استان قزوین رسانه فرهنگ و ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر