کد خبر: 957295 A

پیام تبریک سالاری به‌مناسبت روز پزشک؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن زاد روز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به پزشکان پرتلاش و ایثارگر تبریک گفت و از تلاش بی وقفه پزشکان در ایام بحران کرونا تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، متن پیام ارسلان سالاری به شرح زیر است:

اول شهریور؛ زادروز حکیم بوعلی سینا که به عنوان روز پزشک نامگذاری شده است، یادآور تلاش شبانه روزی و ایثارگری های پزشکان فرهیخته ای است که در حفظ سلامتی و درمان  دردمندان از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
 
در این راستا، ایثار و فداکاری های کادر بهداشتی و درمانی به ویژه پزشکانی که در ایام بحران کرونا، علیرغم کمبودها و مشکلات زیرساختی و تجهیزاتی در مراکز بهداشتی و درمانی،  تمام توان و ظرفیت خود را برای درمان بیماران به کار گرفتند و در این راه ، تعدادی از این عزیزان به دلیل درگیر شدن با بیماری کووید 19 بستری و عده ای نیز جان به جان آفرین تسلیم کردند، هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد و در تاریخ پزشکی ایران و جهان به یادگار خواهد ماند.

اینجانب ضمن گرامیداشت زادروز حکیم بوعلی سینا، روز پزشک را به تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه پزشکان گرانقدر و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک عرض نموده، از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روزافزون برای همگان مسالت دارم.

ایران و جهان پزشک دانشگاه علوم پزشکی شبانه روزی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر