کد خبر: 957120 A

رئیس کمیته امداد امام خمینی خبر داد:

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: 1400بسته معیشتی با کمک کمیته امداد و خیران تهیه شده که از امروز بین نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی بیان کرد: با کمک خیرین و منویات مقام معظم رهبری مرحله اول رزمایش مواسات و کمک همدلانه که از عید غدیر آغاز شده بود را با موفقیت پشت‌سر گذاشتیم.

 

وی یادآور شد : با توجه به اعتقادات خیرین و عزاداران حسینی مبنی بر طبخ و توزیع غذای متبرک حسینی و شیوع ویروس کرونا در کشور در بسیاری از مناطق امکان پخت و توزیع غذای گرم در عزاداری امام حسین وجود ندارد.
 
بختیاری ضمن تقدیر از اقدام خداپسندانه ابراهیم امیرآبادیان خیر نام آور اهل امیریه در طبخ و توزیع 72 دیگ غذای گرم بین نیازمندان و عزاداران حسینی و ترویج این سنت حسنه در سراسر کشور تصریح کرد: بنابر رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام خیرخواهانه خیر دامغانی امسال به صورت بسته های حمایتی شامل برنج و سایر اقلام غذایی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی اظهار داشت: علاوه بر احسان حسینی، اطعام حسینی نیز مورد توجه خیران و مسئولان قرار گرفته و شهر امیریه از امروز آغازگر رزمایش احسان حسینی و اطعام حسینی است.
 
وی خاطرنشان کرد : در رزمایش احسان حسینی و اطعام حسینی علاوه بر مددجویان کمیته امداد، مددجویان سازمان بهزیستی و خانواده های نیازمند نیز از این طرح بهره‌مند می‌شوند.
 
بختیاری گفت: احسان حسینی فقط شامل بسته های معیشتی نمی‌شود و نیازهای کودکان زیر 6 سال، مادران باردار، لوازم بهداشتی خانواده های نیازمند، لوازم التحریر و بخش های مختلف فرهنگی را شامل می شود.
احسان حسینی امیریه دامغان اطعام حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر