کد خبر: 957024 A

مدیر کل بهزیستی فارس مطرح کرد:

مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه برای جذب نیرو در حوزه مددکاری اولویت با تسهیل گران است، اظهار داشت: ما در این خصوص پیگیری و مکاتبات لازم را با سازمان بهزیستی کشور انجام داده و در تلاش هستیم تا حصول نتیجه در قالب مراکز مثبت زندگی، افزایش حق ایاب و ذهاب و یا بیمه تسهیل گران، قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

به گزارش ایلنا محمدصادق کشفی نژاد در آیین تقدیر از تسهیل‌گران برتر با بیان اینکه تسهیل‌گران، بهزیستی‌های کوچک متحرک هستند، تصریح کرد:دوستان تسهیل گر با  ایفای نقش عالمانه در عرصه آموزش، آگاه سازی و توانمند سازی و همراه کردن جامعه محلی با اهداف بهزیستی بویژه در حوزه توانبخشی به عنوان بهزیستی های کوچک متحرک به ما کمک می کنند.

فارس در حوزه توانبخشی از پبشگامان کشور است

معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس با بیان اینکه فارس از پیشگامان حوزه پیشگیری مبتنی بر جامعه در کشور است، اظهار داشت : بهزیستی فارس به دلیل اجرای طرح های مثبت  و سابقه مطلوب در عرصه توانبخشی از بازوهای مشورتی سازمان بهزیستی کشور است.

گودرزی تسهیلگران را از شرکای اجتماعی فعال برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه دانست و خاطر نشان کرد : این افراد خالصانه، پرتلاش و بدون هیچ چشم داشتی تمام خدمات  توانبخشی را در همه نقاط به عنوان نمایندگان بهزیستی به صورت جهادی پیگیری و دنبال می کنند.

وی فرایند انتخاب تسهیلگران را بر اساس شاخص های اعلامی اداره کل بهزیستی عنوان و تاکید کرد : انتخاب نفرات برتر از سوی انجمن تسهیلگران استان فارس بر اساس معیار و شاخص های اعلام شده  شامل عملکرد موثر در زمینه تحقق مولفه های برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه ( سلامت، آموزش، معاش، اجتماعی و توانمند سازی) ، جذب مشارکت های مردمی، چاپ مقاله در نشریات توانبخشی کشور ، ارائه ایده خلاقانه، ایجاد اشتغال برای معلولان تحت پوشش و برقراری تعامل موثر با ارگان های دولتی و غیر دولتی انجام شده است.

 

استان فارس بهزیستی سلامت معاون مشارکت های مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر