کد خبر: 956844 A

با حضور رئیس کمیته امداد کشور؛

با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اولین فروشگاه دائمی محصولات و دستاوردهای مددجویان کمیته امداد دامغان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا سمنان، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دامغان در حاشیه افتتاح این فروشگاه گفت: فروشگاه شهر تحت مدیریت مرکز خیریه امام رضا (ع) دامغان به منظور فروش محصولات تولیدی مددجویان، مواد غذایی، تره‌بار و مواد پروتئینی افتتاح شده است. 

حمیدرضا کشاورزیان اظهارداشت: درآمد حاصل از سود این فروشگاه صرف اشتغال و امور خیریه شهرستان خواهد شد که علاوه بر حمایت از محصولات تولیدی مددجویان، بخش اعظم اجناس فروشگاه نیز از واحدهای تولیدی و کارخانه‌های شهرستان تامین می‌شود. 

حسین فانی مایانی مدیرعامل مرکز خیریه و نیکوکاری امام رضا(ع) دامغان گفت: برای ایجاد فروشگاه بزرگ شهر ۱۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است که از این میزان ۶ میلیارد ریال به منظور سرمایه ثابت فروشگاه و ۴ میلیارد ریال برای تجهیز کارگاه‌ها هزینه شده است.

وی افزود: مرکز خیریه امام رضا (ع) به عنوان اولین مرکز تخصصی کار و اشتغال در کشور کار خود را آغاز کرد که هدف اصلی آن پرداختن به حوزه اشتغال و کمک به کسب و کار جامعه است.

فانی مایانی ضمن بیان اینکه با ایجاد فروشگاه بزرگ شهر برای ۷۰ نفر اشتغال مستقیم و برای ۳۵ نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد شده است تصریح کرد: در این فروشگاه اقلام تولیدی مددجویان شامل لبنیات سنتی، نان محلی، انواع ترشیجات، صنایع دستی، روغن کنجد، عسل، کیک و کلوچه، شیرینی‌های محلی، خشکبار به فروش می‌رسد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی فروشگاه بزرگ شهر دامغان مددجویان کمیته امداد دامغان دستاوردها و محصولات مددجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر