کد خبر: 956755 A

مدیرکل بهزیستی استان زنجان خبرداد:

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به توزیع ۱۱۰ هزار بسته غذایی در پویش کرامت علوی، شورحسینی در زنجان گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، خیرین نذورات محرم را به صورت خیره خشک اهداء کنند.

به گزارش ایلنا از زنجان، محمد محمدی قیداری، در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری عزاداری محرم به صورت حضوری در مراکز نگهدای مددجویان بهزیستی وجود ندارد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به نگهداری از 1100 مددجوی بهزیستی در مراکز نگهداری گفت: علیرغم پایین بودن سیستم ایمنی این افراد به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی خوشبختانه هیچ مورد کرونایی نداشتیم.

محمدی قیداری، به هفته دولت و افتتاح برخی طرح ها در بهزیستی استان زنجان اشاره کرد و گفت: به همین منظور 10 واحد مسکونی مددجویی، 6 طرح اشتغالزایی و یک مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی در زنجان افتتاح می شود.

وی به مشکلات اقتصادی ایجاد شده برای برخی از مردم در پی شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: جامعه هدف بهزیستی هم از این آسیب در امان نمانده و نیازمند کمک خیرین است.

IMG08183360

به گفته وی، کمک هزینه معیشتی برای افراد نیازمند و جامعه هدف اقلام کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش، وسایل بهداشتی، درمانی و دارویی برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان مراقبت می شوند مورد توجه است.

محمدی خواستار همراهی خیرین و هیئات مذهبی در کمک به مددجویان بهزیستی گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، خیرین نذورات محرم را به صورت خیره خشک اهداء کنند.

وی به طرح ایران همدل و شعار«کرامت علوی، شور حسینی» اشاره کرد و گفت: طبق برنامه‌ریزی امسال ۱۱۰ هزار بسته غذایی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان /محمد محمدی قیداری /هفته دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر