کد خبر: 956598 A

معاون سیاسی استاندار:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: آغاز ساعت اداری دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در ماه گذشته یک ساعت زودتر تعیین شده بود که از اول شهریور ماه به حالت عادی خود باز می‌گردد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به مصوبه ستاد کرونا، مدیریت بحران و همچنین در راستای کاهش حضور کارکنان در ادارات و دستگاه‌های دولتی به منظور حفظ سلامتی آنها و جبران ساعت کاری آنان از طریق دورکاری از اول مرداد ماه جاری ساعت کاری دستگاه‌های دولتی در سطح استان تغییر یافت.

معاون سیاسی استاندار ادامه داد: از سوی دیگر، با بالا رفتن دمای هوا و استفاده بیشتر از روشنایی روز به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق و آب که در برخی اوقات منجر به قطعی آنها در برخی مناطق استان می‌شد، به درخواست این شرکت‌ها که مدعی بودند میزان مصرف آب تا ۳۰ درصد و برق تا ۱۰۰ مگاوات نیز افزایش یافته، مقرر شد از ابتدای مرداد ماه فعالیت کارکنان در ادارات دولتی محدود و از ساعت ۶ و ۳۰ تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه باشد.

حبیبی اضافه کرد: با توجه به گزارش دوباره شرکت‌های آب و برق و همچنین مساعد شدن وضعیت دمای هوا، فعالیت ادارات دولتی در سطح استان از اول شهریورماه به حالت عادی، یعنی از ساعت ۷ و ۳۰ تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه باز می‌گردد.

برق دستگاه های اجرایی استان مدیریت بحران معاون سیاسی ساعت کاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر