کد خبر: 956558 A

عصر امروز رخ داد؛

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع یک نزاع دسته جمعی در شهر فیروزآباد کرمانشاه خبر داد و گفت: بر اثر این درگیری یک نفر جان خود را از دست داد.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا از کرمانشاه،سرهنگ"محمدرضا آمویی" اظهار داشت: این درگیری عصر امروز (چهارشنبه) میان تعدادی زیادی مرد و زن رخ داد که یک کشته و هفت نفر زخمی به جا گذاشت.

وی افزود: پس از اطلاع به پلیس، چند تیم از ماموران به سرعت در محل حاضر شده و نسبت به برقراری نظم و امنیت اقدام و به درگیری خاتمه دادند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: پیش از حضور پلیس یکی از طرفین درگیری که مردی میانسال بود به خاطر اصابت گلوله اسلحه پران زخمی و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: در همین راستا ماموران به سرعت تحقیقات خود را برای شناسایی عاملان تیراندازی متمرکز و توانستند ۲ نفر را در این رابطه دستگیر کنند.

وی در پایان از ادامه تحقیقات در این رابطه خبر داد و گفت: پلیس اجازه هیچگونه ناامنی به افراد به بهانه اختلافات شخصی را نمی دهد و قاطعانه با مسببان ناامنی و درگیری های دسته جمعی برخورد می کند.

نیروی انتظامی فوتی نزاع دسته جمعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر