کد خبر: 955363 A

فرماندار بندرعباس:

فرماندار بندرعباس گفت: باتوجه به نزدیک بودن فصل مدارس باید محیط شهرها و روستاهای شهرستان برای این منظور آماده شود و خط کشی معابر و مرمت خیابانها فورا انجام شود.

 به گزارش ایلنا از بندرعباس، عزیزالله کناری در جلسه شورای ترافیک اظهار کرد: دستگاههای متولی بویژه شهرداری ها،  راهور  و پلیس راه می بایست با همکاری و هماهنگی و برگزاری نشست های مشترک  با همکاری سایر  دستگاهها اهتمام جدی در راستای حل مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان داشته باشند.

این مقام مسئول افزود: شهرداری نسبت به فعال سازی دوربین های کنترل ترافیک شهری اقدامات بیشتری را انجام دهد و کلیه دستگاههایی که حفاری در سطح شهر انجام می دهند نکات ایمنی را رعایت کنند و آسفالت آن بلافاصله در کوتاهترین زمان انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیک بودن به فصل بازگشایی مدارس لازم است خط کشی معابر و مرمت خیابانها در کلیه شهرهای شهرستان صورت گیرد و پروژه های شهری و جاده ای با سرعت بیشتری پیش رود و هرگونه حفاری که نیاز به مرمت دارد باید در مدت نهایت ۲ هفته به اتمام برسد.

 کناری خاطرنشان کرد: رعایت اصول فنی حفار معابر توسط دستگاه های متوالی الزامی است و در صورت عدم رعایت پلیس راهور ماشین های آنها را توقیف کند.

وی اعلام کرد: اجرا و تحویل خط بی آر تی بطول انجامیده و باید با سرعت بیشتری به بهره برداری برسد و برج نور و پل عابر پیاده مقابل میدان میوه و تره بار جدید سریعتر احداث شود و اداره برق نیز روشنایی کلیه معابر سطح شهر را برقرار کند.

پلیس راه ترافیک روشنایی کنترل ترافیک مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر