کد خبر: 955355 A

سردار یدالله بوعلی به عنوان فرمانده سپاه فجر استان فارس معرفی شد.

به گزارش ایلنا ، سردار یدالله بوعلی به عنوان فرمانده سپاه فجر استان فارس معرفی و از زحمات و تلاش‌های سردار غیاثی تقدیر شد.

یدالله بوعلی از فرماندهان دفاع مقدس است که پس از جنگ، فرماندهی یگان‌های جنگ نوین تهران، آموزشگاه درجه‌داری امام علی (ع) شیراز، فرمانده گروه 24 بعثت بروجرد، جانشین سپاه استان لرستان و فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویر احمد را بر عهده داشته است.

عنایت الله رحیمی استاندار فارس در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات صادقانه سردار غیاثی فرمانده پیشین  و تبریک به سردار بوعلی فرمانده جدید سپاه فجر استان فارس ، عنوان کرد: دنیا دار تودیع و معارفه است و هر روز عده‌ای به دنیا معارفه می‌شوند و گروه دیگری به این دار فانی خداحافظی می‌کنند.

رحیمی ادامه داد:  امید ما این است که در طول این تودیع و معارفه زندگی به گونه‌ای عمل کنیم که در مسیر رضای خداوند باشد و بتوانیم به تکالیفی که به عنوان یک مسلمان و شیعه بر عهده ما گذاشته شده است عمل کنیم. و قسمت زیادی از توفیقات امروز نظام اسلامی  و عزت و بزرگواری مردم در دید مردمان دنیا در اثر جانفشانی های این عزیزان در عرصه‌های مختلف  و تلاش‌های اثربخش آنها در عرصه های مختلف نظامی، فرهنگی ، سیاسی،علمی ، اجتماعی و اقتصادی بوده است.

 وی با تقدیر از تلاش ها و خدمات سردار غیاثی، خاطرنشان کرد: ایشان به عنوان یک فرمانده انقلابی ، بصیر با ایمان دارای خلوص نیت با ارتباطات بسیار اثربخش و صمیمی و تحکیم پیوندهای اخوت و برادری بین مجموعه تحت امر خود و تلاش در زمینه کمک به اعضای شورای تامین رسالت خود را انجام دادند و انشاالله این تلاش ها مورد رضای خدا واقع شود.

وی ادامه داد: در اتفاقات و حوادثی که  سالهای اخیر رخ داده است  سردار غیاثی به عنوان یک بازوی پرتوان ، مشاوری مخلص و با ایمان و حامی همه ‌جانبه در کنار همکاران ما در شورای تامین نقش آفرینی کردند و قسمت زیادی از اتفاقاتی که کنترل شد و اهدافی که در استان به دست آمد، متاثر از همکاری ایشان و همکارانشان در استان بود.

وی افزود: بی شک سردار بوعلی با شناختی که از استان فارس دارد و تجاربی که در میادین و صحنه‌ها و نقاط دیگر به دست آورده اند ، در این جایگاه نیز تجارب بیشتری کسب می کنند.

رحیمی تاکید کرد: فرماندهی جدید سپاه فجر قطعا خادم مردم و نظام و مطیع اوامر فرمانده کل قوا و اثرگذار در همه مناسبات استان و مجموعه سپاه و حامی همه کسانی که در دل در  موفقیت  این کشور و نظام دارند، خواهد بود.

  رئیس شورای تامین استان فارس اظهار کرد: در حال حاضر  مجمع نمایندگان فارس،دستگاه‌های اجرایی، مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و همه اثر گذاران و کسانی که دل در گرو و نظام اسلام دارند با هماهنگی در این مسیر تلاش می‌کنند و انشاالله که این تلاش‌ها منجر به رضای خداوند شود.

 

اجتماعی و اقتصادی استان فارس امام علی مسلمان فرمانده کل قوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر