کد خبر: 955308 A

جانشین فرماندهی کل سپاه:

جانشین فرماندهی کل سپاه گفت: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هر چه بیشتر با هم متحد شده اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی پیدا می کند اما مشاهده می‌کنیم جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی است.

به گزارش ایلنا، آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه فجر استان فارس با حضور سردار علی فدوی جانشین فرماندهی کل سپاه و جمعی از مسئولان ارشد استان فارس برگزار شد.

سردار فدوی با بیان اینکه به لحاظ همدل بودن، هم افزا بودن و یکپارچگی، عملکرد بسیار خوبی در سپاه فجر وجود دارد، گفت: سردار غیاثی قریب به 4 دهه در مجموعه سپاه خدمت کرده اند و از این به بعد نیز بعنوان مشاور فرمانده کل سپاه در ستاد فرماندهی حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه به برکت نظام اسلامی و ولایت فقیه از تکلیفمان مطمئن هستیم، گفت: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی سپاه هر کجا لازم بوده بخوبی محک خورده و بیش از 40 هزار پاسدار شهید گواه وفای پاسداران انقلاب اسلامی به عهدشان است و امروز نیز دوستان شهدا برعهدشان با رفقای شهیدشان پایبند هستند.

جانشین فرماندهی کل سپاه با بیان اینکه عنایات خداوند به وحدت کلمه تعلق می گیرد و به تفرقه تعلق نمی‌گیرد، گفت: ما مسئول انجام تکالیف هستیم  و اگر به میزانی که قابل قبول باشد انجام وظیفه کنیم بدون شک خداوند نیز بهترین نتیجه را رقم می زند.

وی افزود: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هر چه بیشتر با هم متحد شده اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی پیدا می‌کند اما مشاهده می‌کنیم جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی و جبهه باطل شیطان بزرگ در موضع شکست و ضعف است.

سردار فدوی با بیان اینکه باید با حداکثر توانمندی ها پای کار برویم، گفت: این جبهه حق انقلاب اسلامی است که خداوند متعال بهترین نتیجه را برای آن رقم می زند، تکالیفی که بر عهده ماست را انجام دهیم و خیالمان راحت باشد تا امروز نیز پای هر کاری رفتیم خداوند بهترین نتیجه را رقم زده و بدانیم از پسِ سختی ها آسانی می آید.

به گزارش ایلنا، در این مراسم سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی بعنوان فرمانده سپاه فجر استان فارس معرفی شد و ضمن تجلیل از زحمات سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی ایشان طِیِ حکمی از طرف سردار سلامی بعنوان مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.

استان فارس انقلاب اسلامی طول عمر ولایت فقیه فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر