کد خبر: 955240 A

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان :

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه تعامل ، مشارکت و همدلی میان مجموعه ورزش و جوانان گیلان می‌تواند رشد و توسعه بیشتری برای ورزش فراهم کند، گفت: امیدوارم بتوانیم با مشارکت هر چه بیشتر مثل گذشته گام های موثری در پیشرفت و توسعه ورزش استان برداریم.

به گزارش ایلنا از رشت، مریم بخشی در جلسه شورای اداری اظهار داشت : توسعه و پیشرفت ورزش قهرمانی و ورزش همگانی یکی از موضوعات مهم و جزو اولویت های استان است.

وی افزود : برای توسعه و رشد ورزش استان باید برنامه ریزی های هدف دار داشته باشیم زیرا توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و ورزش بانوان در شهرستان ها ،بخش ها و روستاهای استان باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی درجامعه می شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، خطاب به روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان بیان داشت: همه روسای ادارات شهرستان ها موظف هستند از تمامی مجموعه های ورزشی و باشگاههای شهرستان خود به طور مستمر بازدید و گزارش برنامه‌هایی که در شهرستان اجرا می شود را به موقع به اداره کل ارسال کنند.

بخشی تصریح کرد: در کنار فعالیت‌های ورزشی ای که در حال انجام است باید به این نکته هم توجه داشت که گام‌هایی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی هم برداشته شود.
 
وی گفت : خانه‌های ورزش روستایی در راستای ورزش قهرمانی ایجاد می شود و باید از تجهیزات آنها به خوبی مراقبت شود و به کیفیت این خانه ها اهمیت بیشتری بدهیم ، چون خانه های ورزش روستایی فرصت افزایش سرانه ورزشی را ایجاد می کند.

جلسه شورای اداری ورزش و جوانان گیلان به ریاست مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان و باحضور معاونین ، روسای ادارات و مسئولین ستادی در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
رشد و توسعه شورای اداری مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان ورزش بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر