کد خبر: 954913 A

رئیس پلیس آگاهی استان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری قاتل جوان بندرعباسی پس از سه سال متواری شدن در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرهنگ عبدالمجید کرمی بیان کرد: در پی اعلام یک فقره مرگ مشکوک در یک ساختمان نیمه کاره در شهرستان بندر عباس در شهریور ماه 96، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد متوفی از کارگران ساختمانی است و هر روز صبح در محل تجمع کارگران ساختمانی جهت اشتغال حضور پیدا می کرده است.

سرهنگ کرمی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه هویت قاتل شناسایی شد، تصریح کرد: با توجه به حرفه‌ای بودن قاتل، مأموران با اقدامات فنی و گسترش چتر اطلاعاتی مطلع شدند قاتل پس از ارتکاب قتل به مدت سه سال در استان‌های شرقی مخفی شده و دائما محل سکونت خود را تغییر می داده است.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی مأموران محرز شد که قاتل پس از سه سال وارد استان هرمزگان شده و در یکی از محلات شهرستان بندرعباس خود را مخفی کرده است، اظهار کرد: طی یک عملیات غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و  به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

وی  ادامه داد: متهم در بازجویی ها ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی بود اما با ارائه دلایل و مستندات چاره ای جز تسلیم نداشته و به قتل به انگیزه اختلاف مالی معترف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و اضافه کرد: لازم است شهروندان ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرائم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

پلیس آگاهی تلفن مرگ جوان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر