کد خبر: 954574 A

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اعلام کرد:

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه محور اسلام آبادغرب - کرمانشاه و اسلام آبادغرب - حمیل را به عنوان پر تلفات ترین محورهای استان کرمانشاه در 4 ماه ابتدایی امسال معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: محور اسلام آبادغرب - کرمانشاه با 16 کشته و اسلام آبادغرب - حمیل با 9 کشته پر تلفات ترین محورهای استان در 4 ماه سپری شده از سال جاری بوده اند که البته نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 4 و 2 نفر کاهش داشته است. 

وی ادامه داد: محور کرمانشاه - کامیاران با 7 نفر کشته و محور روانسر نیز با 5 نفر به ترتیب در رده های سوم و چهارم پرتلفات ترین محورهای مواصلاتی استان تا پایان تیر قرار دارند که البته در این محورها نیز به ترتیب شاهد کاهش 25 و 26 نفری تلفات بوده ایم. 

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: در مجموع طی 4 ماه سپری شده از سال جاری 93 نفر در محورهای استان کرمانشاه بر اثر سوانح جاده ای جان باخته اند که البته این آمار کاهش تلفات 33 نفری معادل 27 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد. 

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه حدود 70 درصد معادل 65 نفر در راه های اصلی جان خود را از دست داده اند، افزود: 28 نفر نیز معادل 30 درصد در راه های فرعی و روستایی قربانی موادث رانندگی شده اند. 

وی، جنسیت 69 نفر از افراد فوت شده را مرد و 24 نفرشان را نیز زن اعلام کرد و گفت: از مجموع 93 فرد فوت شده، 38 نفر کمتر از 20 سال، 44 نفر بین 20 تا 50 سال و 11 نفر نیز بالای 50 سال سن داشته اند. 

سرهنگ حیدری در پایان و با اعلام اینکه 60 نفر از افراد فوت شده مجرد و 33 نفر متاهل بوده اند، گفت: 41 نفر از قربانیان سوانح رانندگی سرصحنه و 52 نفر نیز در مراکز درمانی جان خود را از دست داده اند.

تلفات پلیس راه کرمانشاه پر حادثه ترین محورها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر