کد خبر: 954337 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 104 کیلو و 100 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی عسکری در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر خرید و فروش مواد مخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر با اوزان بالا فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک را از قاچاقچیان خریداری کرده و آن را در مخفیگاه خود در شهرستان شهربابک استان کرمان دپو کرده است.

سرهنگ عسکری بیان کرد: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به مخفیگاه متهم اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از منزل متهم 104 کیلو و 100 گرم تریاک کشف شد که به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با مواد مخدر رابطه مستقیم با کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی دارد و پلیس البرز با پیشگیری از ورود مواد به استان قصد دارد عرصه برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر تنگ کند.

کشف مواد مخدر قاچاقچی مواد مخدر سرهنگ عسکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر