کد خبر: 954062 A

حسینی خبر داد:

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ۱۳ اثر از دانش آموزان ابتدایی استان قزوین به دومین جشنواره ملی خلاقیت" شوق مهارت " ارسال شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سید یداله حسینی اظهار کرد: ۱۳ اثر از دانش آموزان ابتدایی استان به دومین جشنواره ملی خلاقیت با محوریت " شوق مهارت " ارسال شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان افزود: دومین جشنواره خلاقیت در سراسر کشور در سه بخش مهارت ورزی، مهارت خواندن و مهارت نوشتاری است.

حسینی اضافه کرد: آثار دانش آموزان ابتدایی استان با موضوعات نقاشی، گویندگی، قصه نویسی، قصه گویی، انیمیشن و مهارت آشپزی ارسال شده است.

وی ادامه داد: جشنواره ملی شوق مهارت با هدف ایجاد بستری در راستای شکوفایی استعدادها، تقویت روحیه مهارت آموزشی، ارتقاء و بهبود مهارت نوشتن از حافظه محوری به تفکر خلاق هنرمندانه و به رشد همه جانبه در دوره ابتدایی برگزارشده است.

این مسئول با اشاره به اینکه این جشنواره برای دومین سال پیاپی و به میزبانی استان لرستان برگزار می‌شود، بیان کرد: در پایان جشنواره برای همه دانش آموزان لوح تقدیر و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

اداره کل آموزش و پرورش استان خلاقیت دانش آموزان آموزش ابتدایی دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر