کد خبر: 953784 A

مفیدی فرد به ایلنا خبر داد:

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از اجرای عملیات زیرسازی، ابنیه فنی و آسفالت راه روستایی بقیع به طول یک کیلومتر و ٣٠٠ در راستای اجرای طرح ملی ابرار در این شهرستان خبر داد.

مجید مفیدی فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در نیشابور، با اشاره به اجرای طرح ملی ابرار و در راستای اقدام برای راه‌های اولویت دار روستایی گفت: محور روستای بقیع به طول یک کیلومتر و ٣٠٠ زیرسازی و اجرای ابنیه فنی توسط اداره راهداری نیشابور طی پانزده روز کاری و صد نفر روز نیروی راهدار و ١١٠ دستگاه روز ماشین آلات راهداری انجام شد. 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور اظهار داشت: اجرای این طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵٠٠ میلیون ریال انجام شده و سپس طی قراردادی به مبلغ ٣ میلیارد ریال جهت اجرای آسفالت گرم با شرکت پیمانکار منعقد و به بهره برداری رسیده است. 

مفیدی فر در پایان اعلام کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از ابتدای سال جاری در راستای اجرای طرح ملی ابرار و راه‌های اولویت دار روستایی تمام تلاش خود را گذاشته که تا کنون راه روستایی اینچگان به طول ۲ و نیم کیلومتر و راه روستای بقیع به طول یک کیلومتر و ٣٠٠ آسفالت اجرا و به بهره برداری رسیده است و همچنین راه روستایی نوبهار، کلاته حسن آباد و بزق نیز زیرسازی انجام و در مرحله اجرای ابنه فنی و آسفالت است.

راهداری و حمل و نقل جاده راه آسفالت روستایی نیشابور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر