کد خبر: 953779 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد:

بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی البرز در 24 ساعت گذشته 58 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان البرز بستری شدند و تعداد بد حالان نیز به 105 نفر رسید.

به گزارش ایلنا، دکتر کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مجموع بیماران بستری شامل (قطعی، محتمل و مشکوک) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۳ هزار و ۹۷۹ نفر بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۶۴۸ نفر مورد قطعی مثبت و بستری شدند.

 دکتر کریم افزود: در حال حاضر تعداد ۴۸۹ نفر شامل موارد (قطعی، محتمل و مشکوک) در مراکز درمانی بستری هستند و از این تعداد ۲۱۹ نفر بیماران قطعی کرونایی هستند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۲۰ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۵۸ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند.

همچنین تعداد ۱۰۱ بیمار بستری شده، جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند.

دکتر کریم با اشاره به فوت 10 نفر از شهروندان البرزی بر اثر کرونا در 24 ساعت گذشته گفت: با این تعداد، مجموع جان‌باختگان این بیماری در استان به ۸۳۸ نفر رسید.

 از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۲ هزار و ۶۳۲ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه در 24 ساعت گذشته ۷۹ نفر از مراکز درمانی مرخص شده اند.

استان البرز بیمارستان فوت مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر