کد خبر: 953746 A

مدیرکل بهزیستی فارس تاکید کرد:

مدیرکل بهزیستی فارس با تاکید بر اهمیت مشارکت همگانی در توسعه کشورها، گفت : بدون مشارکت اجتماعی و توجه به تشکل ها، بسیاری از اهداف در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی محقق نمی شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس، محمدصادق کشفی نژاد در نشست مجازی تجلیل از همیاران منتخب سلامت روان اجتماعی فارس با حضور میرمحمدصادقی مدیرکل دفترپیشگیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور با بیان اینکه در عرصه مشارکت اجتماعی یک دست صدا ندارد، اظهار داشت : اتحاد و مشارکت  اجتماعی زمانی که به عنوان یک تکلیف همگانی همراه با مسئولیت اجتماعی باشد ظرفیتی بوجودمی آورد تا مردم برای بهبود اجتماعی جامعه تلاش کنند.

وی همیاران سلامت اجتماعی را یک شاکله خردمندانه از احساس مسئولیت اجتماعی و مشارکت مردمی عنوان و تصریح کرد : توجه به تشکل ها و مشارکت اجتماعی موضوع بسیار مهمی است که اگر از آن غافل شویم بسیاری از اهداف در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی محقق نمی شود.

مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه اقدامات همگانی و دستهای متحد وقتی وارد کار شود به تحقق شعار و ظرفیت از مردم، بامردم و برای مردم منجر می شود ، تاکید کرد : اتحاد همگانی و مشارکت همگانی موتور محرکه ای است که قطعا می تواند وضعیت سلامت اجتماعی جامعه را نسبت به گذشته بهبود ببخشد.

کشفی نژاد با اشاره به اینکه با موج غیرقابل وصفی از آسیب های اجتماعی مواجه هستیم و این خطری است که همه آحاد جامعه را در برخواهد گرفت، یادآور شد : هر قدمی که در حوزه سلامت اجتماعی برداشته شود قطعا سود آن به تمام جامعه خواهد رسید.

وی با تشکر از ایفای نقش بسیار هوشمندانه در عرصه همیاری و پیشگیری از آسیب ها و ایفای نقش مسئولانه تشکل ها، خاطر نشان کرد : امیدوارم با گسترش روزافزون این فعالیت ها در عرصه های اجتماعی، تک تک شهروندان به مسئولیت اجتماعی خویش واقف و برای بهبود شرایط جامعه و ساختن ایرانی بهتر ما را همراهی کنند.

 

آسیب های اجتماعی بهزیستی جامعه سلامت روان مدیرکل بهزیستی فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر