کد خبر: 953644 A

به صورت مجازی و غیرحضوری؛

رئیس اداره میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دامغان گفت: امشب و فردا مراسم افتتاحیه و اختتامیه هفتمین جشنواره ملی پسته ایران در مجموعه چشمه علی دامغان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مهدی قاسمی با اعلام این خبر افزود: مراسم افتتاحیه و اختتامیه هفتمین جشنواره ملی پسته ایران– دامغان، روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ مردادماه در چشمه علی دامغان برگزار می‌شود و این مراسم ساعت ۲۱ به صورت زنده و مستقیم از شبکه‌های استانی و ملی پخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره ملی پسته ایران به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری دامغان و با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان برگزار می‌شود، بیان داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط بهداشتی جامعه برنامه‌های جشنواره به صورت مجازی و غیرحضوری اجرا می‌شود.

قاسمی گفت: دامغان یکی از کم ‌نظیرترین شهرهای ایران از لحاظ ظرفیت‌های گردشگری است و برگزاری جشنواره پسته در کنار دیگر جشنواره‌ها و رویدادهای شهرستان نظیر گل غلتان، شیردوشان، حلواپزان، می‌تواند در معرفی این ظرفیت‌ها و توسعه گردشگری دامغان اثر گذار باشد.

رئیس اداره میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دامغان با اشاره به اینکه ایجاد نشاط اجتماعی و رونق اقتصادی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره‌ها است، ابراز امیدواری کرد: با ریشه کن شدن ویروس کرونا و برگزاری جشنواره‌ها با حضور علاقه‌مندان و افزایش جذب گردشگر، شاهد افزایش فرصت‌های کارآفرینی و سرمایه‌گذاری گردشگری در این شهرستان باشیم.

چشمه علی دامغان جشنواره ملی پسته مجازی و غیر حضوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر