کد خبر: 953495 A

شهردار کرمانشاه تاکید کرد:

شهردار کرمانشاه در حاشیه بازدید از روند ساخت تقاطع سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: بهره برداری از این تقاطع اولویت اول شهرداری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سعید طلوعی در بازدید هفتگی از روند پروژه تقاطع سپهبد قاسم سلیمانی بر تسریع در روند ساخت و اتمام این پروژه تاکید کرد.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: با توجه به وضعیت کشور که در بحران اقتصادی و تحریم است و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید داخلی کلیه مواد اولیه از جمله سگمنت و کابل اتصال آن در داخل کشور تولید و خریداری شده است.

وی افزود: هیچ کدام از مسائل تحریمی و اقتصادی که کشور درگیر آن است نباید در روند ساخت و ساز پروژه های در دست اقدام است از جمله تقاطع شهید سپهبد سلیمانی اخلال ایجاد کند.

شهردار کرمانشاه با تاکید بر روان سازی ترافیک حاشیه کارگاه تقاطع شهید سلیمانی گفت: تا پایان شهریور ماه سال جاری مسیر راست‌گرد های شرق به شمال و جنوب به شرق افتتاح می شود.

 طلوعی با گلایه از برخی ادارات که در روند ساخت و ‌تکمیل این پروژه گفت: ادارات آبفا، شرکت گاز و مخابرات در این پروژه معارض تأسیساتی دارند که روند رفع معارضین تأسیساتی به کندی پیش می‌رود.

وی ادامه داد: کند روی در رفع معارضین تأسیساتی ممکن است که در روند ساخت و تکمیل این پروژه اخلال ایجاد کند که موجب نارضایتی شهر‌وندان می شود و در ادامه از ادارات آبفا، شرکت گاز و مخابرات خواست که در روند رفع معارضین تأسیساتی خود تسریع داشته باشند.

گفتنی است که پروژه تقاطع سپهبد شهید قاسم سلیمانی بزرگترین پروژه عمرانی-خدماتی ۶ ماهه نخست سال ۹۹ استان کرمانشاه است.

استان کرمانشاه تقاطع شهید قاسم سلیمانی بازدید شهردار از پروژه عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر