کد خبر: 953493 A

به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم؛

دبیر شورای مشورتی جوانان مرکز کرج گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و در راستای مقابله با بیماری کرونا و اعمال یکسری محدودیت‌ها و نگرانی‌های موجود، پویشی به نام محرم ایمن در کرج برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، حمید رضا رحیمی ابداء اظهار داشت: شورای مشورتی جوانان مرکز کرج به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و در راستای مقابله با بیماری کرونا و اعمال یک سری محدودیت‌ها و نگرانی‌ها موجود، پویشی به نام محرم ایمن در کرج برگزار می‌کند.

وی گفت: به همین منظور امیدواریم در این ایام، هم دل‌های شکسته با عزاداری خالصانه ارادت خود را نسبت به "اباعبدالله الحسین (ع)" نشان دهند و هم با رعایت پروتکل های بهداشتی تعریف شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به "سلامت عزاداران حسینی" توجه ویژه ای داشته باشند.

رحیمی گفت: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این پویش از فعالیت هیات‌های عزاداری خود، نذری‌ها و دیگر فعالیت‌های مذهبی، فیلم تهیه کرده و آثار خود را با درج "پویش محرم ایمن"، برای ما ارسال کنند؛ همچنین با تهیه عکس و نوشته، واژه "محرم ایمن" در این پویش مردمی شرکت کنند. 

وی با اشاره به مهلت ارسال آثار از ۳۱ مرداد لغایت ۱۵ شهریور سال جاری، تصریح کرد: شرکت کنندگان می‌توانند  آثار خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۵۳۲۸۴۷۱۸ ارسال و یا به دایرکت اینستاگرام شورای مشورتی جوانان مرکز کرج به آدرس @karaj_shora_javanan_markaz  ارسال کنند.

کروناویروس در البرز مراسم محرم شورای مشورتی جوانان مرکز کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر