کد خبر: 953400 A

سردار جعفری تشریح کرد:

با تیز هوشی مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس محموله 15 میلیاردی آلات موسیقی قاچاق در پوشش بار سنگ آهن اسفنجی از یک دستگاه کامیون کشف شد.

به‌گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر قاچاق کالا در نوار ساحلی روستاهای شهرستان بندرعباس و انتقال به سایر استان های همجوار بلافاصله تیم عملیاتی تشکیل و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از اعزام و بررسی محل، موفق به شناسایی یک دستگاه کامیون کشنده در نوار ساحلی روستای بوستانو که در حال بارگیری کالای قاچاق بود، شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران در بررسی دقیق از این خودرو موفق به کشف مقادیری آلات و ادوات موسیقی از قبیل: 22 دستگاه پیانو ، 140 دستگاه وای فای، 9 هزار و 272 شاخه انواع گل مصنوعی، 15 عدد صندلی پیانو به همراه متعلقات، 4 کارتن دمام ، یک دستگاه پرکاشن (جاز آلات موسیقی) که به طرز ماهرانه ای در پوشش 27 تن سنگ آهن اسفنجی جاساز شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش ریالی محموله کشف شده بنا به نظرکارشناسان 15 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه کامیون توقیف و یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

پوشش خودرو سنگ آهن قاچاق موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر