کد خبر: 953352 A

مدیرعامل باشگاه شهرداری خبرداد:

مدیرعامل باشگاه شهرداری قزوین از تعیین مسعود آرمات به عنوان سرمربی تیم لیگ برتری والیبال قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدابراهیم عصارزاده با اعلام این خبر گفت: چهار مربی برای هدایت تیم شهرداری قزوین در لیگ برتر مطرح شده بودند که در نهایت مسعود آرمات به عنوان سرمربی تیم لیگ برتری والیبال قزوین انتخاب شد.

 مدیرعامل باشگاه شهرداری ادامه داد: علی موذن، ناصر شهنازی و محمد شعبان گزینه‌های دیگر هدایت نماینده قزوین در لیگ برتر والیبال بودند که قرار شد علی موذن سرمربی فصل گذشته شهرداری قزوین، مدیر فنی تیم در فصل جدید باشد.

عصارزاده در خصوص جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی، اضافه کرد: استفاده از بازیکنان بومی در اولویت مدیریت باشگاه قرار دارد ولی باید با توجه به اهداف و بودجه باشگاه در این خصوص تصمیم گیری شود.

وی افزود: مسابقات لیگ برتر والیبال از اواسط شهریورماه شروع می‌شود و ما منتظر مصوبات ستاد مقابله با کرونا نیز هستیم تا براساس آن برنامه ریزی‌های لازم را برای حضور در لیگ برتر داشته باشیم.

این مسئول ادامه داد: مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران شامگاه گذشته انجام شد و تیم شورا و شهرداری قزوین در هفته اول لیگ برتر ۹۹ به مصاف ‌شهرداری ورامین خواهد رفت.

 مدیرعامل باشگاه شهرداری در خصوص هدف تیم شهرداری قزوین برای حضور در لیگ برتر، افزود: در اولین تجربه خود برای حضور در این مسابقات به دنبال تثبیت وضعیت خود در لیگ برتر هستیم چون مسابقات این رده امسال با ۱۴ تیم بسته شده و چهار تیم به لیگ دسته اول سقوط خواهند کرد.

عصارزاده بیان کرد: با توجه به زمان کم تا شروع مسابقات و آماده سازی تیم و همچنین کمبود بازیکنان در سطح لیگ برتر کشور، کار سختی در پیش داریم ولی امیدواریم با حمایت تماشاگران و بازیکنان قزوینی و مسوولان استان به موفقیت‌های لازم دست یابیم.

تیم والیبال شهرداری قزوین سال گذشته در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در دوره مقدماتی در گروه خود اول شد و طبق ارزیابی فدراسیون که با حضور هشت تیم برتر صورت گرفت به مقام سوم دست یافت.

 با اعلام آمادگی باشگاه شهرداری قزوین و تایید فدراسیون والیبال، سوت لیگ برتر این رشته بعد از ۱۳ سال در قزوین نواخته می‌شود.

ایران شهرداری مد والیبال برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر