کد خبر: 952779 A

علی پور خبر داد:

رئیس اداره توسعه ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: مسیر " اک- تاکستان " با نصب علائم ایمنی و هشدار دهنده ایمن‌سازی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، امیر علی‌پور با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات ایمن سازی این مسیر مهم که به علت سرعت بالای خودروهای سواری نیازمند آرام‌سازی ترافیکی بود با تصویب شورای ترافیک شهرستان تاکستان در مدتی کوتاه انجام شد.

وی اضافه کرد: اجرای خط کشی طولی ممتد و منقطع به طول ۲۴ کیلومتر، تهیه و نصب فونداسیون، پایه روشنایی و چراغ‌های چشمک زن، تهیه و نصب ۱۵۰ عدد استوانه ایمنی جهت جداسازی لاین رفت و برگشت در محدوده پل موجود، تهیه و نصب ۲ ردیف سرعت گیر، تهیه و نصب ۳۲۰ عدد تابلوهای اخطاری و انتظامی و اجرای شیار لرزاننده به طول ۱۴ کیلومتر شیار طولی و چهار نقطه شیار عرضی از جمله اقدامات انجام شده برای ارتقای ایمنی این راه بوده است.

به گفته علی‌پور برای اصلاح و ایمن‌سازی این مسیر در مجموع ۲۲۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ایمن‌سازی این اداره کل هزینه شد.

رئیس اداره توسعه ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: پس از تصویب ایمن‌سازی این مسیر هشت کیلومتری در شورای ترافیک، عملیات اجرایی از هستم مردادماه آغاز و ظرف ۱۴ روز پایان یافت.

 

استان قزوین ترافیک جاده راهداری و حمل و نقل جاده رفت و برگشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر