کد خبر: 952161 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان سرمایه‌گذاری بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در طرح‌های عمرانی، زیرساختی و اجتماع‌محور استان را فرصتی مناسب برای بهره‌مندی فعالان اقتصادی گیلان عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، آرش فرزام‎صفت در جلسه جمع‌بندی طرح‎های پیشنهادی استان برای مشارکت با بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اظهار داشت: سرمایه گذاری این بنیاد در طرح‌های عمرانی ، زیرساختی، مشارکتی و نیز طرح‌های اجتماع محور و مشاغل خانگی، فرصت مناسبی برای استفاده فعالان اقتصادی گیلان فراهم می آورد.

وی با بیان اینکه در قالب ساخت مسکن محرومان و مدارس، خانه عالم و مساجد از ظرفیت بنیاد برکت استفاده خواهد شد، افزود: در سفر اخیر تیم اقتصادی بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به گیلان، طرح های اقتصادی و عمرانی نیازمند مشارکت از دستگاه های اجرایی استان اخذ شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان همچنین استفاده از ظرفیت بنیاد برکت برای طرح های کوچک محرومیت زدایی در شهرستان ها بویژه شهرستان کمتر توسعه یافته شفت را از ظرفیت های بالقوه استان ذکر کرد.

جلسه برنامه‌ریزی برای انجام سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه‌های عمرانی، محرومیت‌زدایی، اجتماعی و بنگاه‌های اقتصادی در حال رکود استان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت، نهم مردادماه جاری به ریاست استاندار گیلان برگزار شده بود.

استفاده از ظرفیت حضرت امام سرمایه گذاری مسکن فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر