کد خبر: 952144 A

عضو شورای شهر بندر عباس:

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: دستگاه ها باید از بروز اتفاقات و حواشی جلوگیری کنند چرا که وقوع این قبیل مشکلات اعتماد جامعه را از بین خواهد برد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، اسماعیل بواشه در دیدار اعضای شورای شهر با امام جمعه بندرعباس، اظهار کرد: شورا یک سری وظایف و اختیاراتی دارد که می‌تواند از آنها استفاده کند، اتفاقاتی رخ داده است که ما نتوانستیم باید و نباید کاری که قانون گذار برعهده ما گذاشته را به خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد: اتفاقاتی که در شهر می افتد مردم را نگران می کند. خدایی نکرده ما به عنوان دستگاه و یا خود نظام اگر نتوانیم از فساد جلوگیری کنیم بی اعتمادی در میان مردم ریشه خواهد دواند، بهترین کار این است که از بسیاری مسائل جلوگیری به عمل آید.

بواشه خطاب به حجت الاسلام و المسلمین عبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: شما به عنوان نماینده ولی فقیه در این راستا تذکر دهید، راهنمایی کنید و‌ جایی که اعضای شورا نمی توانند وظایف خود را به درستی انجام دهند و‌ آن اختیاراتی که خود قانون گذار در اختیارشان گذاشته کفایت نمی کند ورود کنید چرا که شورا اختیاراتی مانند نمایندگان مجلس ندارند و در بسیاری از موارد نمی توانند اظهار نظر کنند.

این عضو شورای شهر اضافه کرد: از شما تقاضا دارم مشکلاتی و ایراداتی که مشاهده می کنید چه در مجموعه شورا و شهرداری و چه  سایر دستگاه ها در راستای خواسته و مطالبات مردمی ما را  راهنمایی و کمک کنید.

وی در پایان به لزوم سرمایه گذاری در حوزه ورزش استان تاکید کرد و گفت: با توجه به هم جواری ما با استان کرمان اگر این دو استان را در زمینه ورزش جوانان مقایسه کنیم می بینیم که استان کرمان دومین تیم آن هفته آینده بازی دارد و سه تیم از این استان به لیگ برتر راه یافته‌اند اما هرمزگان هیچ تیمی ندارد، باید بر سرمایه‌گذاری در این بخش تاکید بیشتری شود زیرا که ورزش مکمل کار فرهنگی  است و سرمایه گذاری در این بخش مثمر ثمر واقع خواهی شد.

استان کرمان بازی جامعه شورای شهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر