کد خبر: 952089 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان مطرح کرد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: جاده آزادشهر-شاهرود در سال جاری ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار دارد که تاکنون ۴۵ میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.

به گزارش ایلنا، منوچهر فخری عصر دوشنبه در جلسه ویدئو کنفرانس بررسی طرح های راه و شهرسازی استان سمنان در سالن کوثر استانداری افزود: طرح‌های عمرانی مانند تقاطع آرادان، پل شهرک صنعتی سمنان، سه‌راهی مجن، کمربندی سمنان ،بزرگراه حرم تا حرم و جندق- معلمان با همکاری شرکت زیرساخت در حال انجام است اما روند ساخت این طرح ها با کندی انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: با قول مساعد معاون محترم وزیر راه و شهرسازی قرار است جلساتی برای تسریع در ساخت و تکمیل طرح های عمرانی مذکور در وزارتخانه برگزار شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: اکنون ۱۰ کیلومتر از مرحله ساخت قطعه سمنان- فیروزکوه در محدوده استان سمنان و ۱۵ کیلومتر از این جاده در محدوده استان تهران انجام شده است که با تخصیص اعتبارات مقدمه های تکمیل این طرح انجام خواهد شد.

فخری تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال برای نصب گاردریل و نیوجرسی در ۱۰ کیلومتر ساخته‌ شده جاده سمنان-فیروزکوه محدوده استان سمنان پرداخت کند.

وی ادامه داد: پیمانکار بومی استان با استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ آماده تکمیل جاده سمنان-فیروزکوه است و برگزاری جلسات از سوی وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل این طرح دنبال شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در ارتباط با ساخت جاده آزادشهر به شاهرود در محدوده استان سمنان گفت : این طرح در‌ چهار قطعه در حال انجام است که ساخت ۲ قطعه آن به پایان رسیده است.

تخصیص اعتبار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان جاده آزادشهر شاهرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر