کد خبر: 952078 A

عضو شورای شهر بندر عباس:

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: همانطور که صنایع مستقر در سایر شهرها از ورزش جوانان منطقه خود حمایت می‌کنند انتظار داریم صنایع بندرعباس نیز بهانه‌ها را کنار بگذارند و وارد میدان شوند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، اسلام باوقار در دیدار اعضای شورای شهر با امام جمعه، بیان کرد: مقوله ورزش جوانان استان یکی از دغدغه های مردم است و خیلی از شهروندان مطرح می کنند که چرا در بندرعباس هیچ کس از این امر مهم حمایت نمی‌کند.

وی ادامه داد: در شهرهایی مانند سیرجان، کرمان، خوزستان و اصفهان به دلیل وجود صنایعی که دارند، هر ساله بالغ بر 40 تا 50 میلیارد از جانب این صنایع در بخش ورزش هزینه می شود.

باوقار افزود: بطور مثال در اصفهان 100 میلیارد در زمینه ورزش از جانب صنایع هزینه شده است در سایر شهرها مانند تهران، جم و گچساران نیز همین اتفاق رخ می دهد اما در بندرعباس که تمام صنایع بزرگ مستقر هستند و بزرگترین شرکت و تولید کننده ها در آن مشغول به فعالیت هستند و مزایا و امکانات این شهر را استفاده می کنند زمانی که حرف از سرمایه گذاری در زمینه ورزش می شود می‌گویند قانون است که نمی‌توان در ورزش حرفه ای شرکت کرد.

این عضو شورای شهر بندر عباس اذعان کرد: یک روزی گفتند اگر فوتبال را حذف کنید شور و نشاط از جامعه ورزشی می‌رود و ‌نبود تیم فوتبال جوانان، راه را به بیراهه می کشاند، با پول مردم، برای خودشان زمین ورزشی درست کردیم، چرا بندرعباس نمی تواند از  درآمدهای نفتی سهمی داشته باشد،؟ نمی تواند از صنایع سهمی داشته باشد در حالی که همه شهرهای کشور جز هرمزگان در تولیدات استان و شهر خود سهیم هستند، چه کسی باید در این زمینه پاسخگو باشد؟

وی تاکید کرد: ما به عنوان شورای شهر بندرعباس وظیفه داریم این ناحقی و مظلومیت را به گوش مسئولان برسانیم، طی سالیان سال از میان تمام صنایع بندرعباس تنها آلومینیوم المهدی در ورزش استان هزینه کرد که همین یک مورد نیز هر روز مدیران تیم در رابطه با هزینه کرد جواب پس می دهند.

جامعه درآمد شور و نشاط شورای شهر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر